Danes sta se na Fazaneriji pred okrog 2000 gledalci pomerili Mura in Gorica. Začetek tekme je minil brez pravih priložnosti. V 32. minuti prva večja priložnost za Muro, ko je po podaji Luke Šušnjare z roba kazenskega prostora mimo vrat ustrelil Žan Karničnik. V 34. minuti nova priložnost Mure. S strelom je poskusil Rok Srik, ampak Grega Sorčan je bil na mestu. V 43. minuti nova priložnost Mure. Strel Nina Kouterja je Grega Sorčan uspel odbiti v kot. Po kotu pa le vodstvo Mure. Z glavo je še desetič v sezoni zadel Rok Sirk. Prvi polčas so naši fantje dobili z 1:0.

Na začetku drugega polčasa je pobudo prevzela Gorica. Naši fantje so čakali na priložnosti iz protinapadov. Gostje so si prvo priložnost pripravili v 75. minuti, ko so prišli do prostega streal na robu kazenskega prostora. Žiga Lipušček je prišel do strela z glavo, ampak meril visoko prek vrat Mure. V78. minuti je z močnim strelom z razdalje poskusil Osuji, a je žoga zletela preko vrat. Muraši so uspeli odbiti vse napade gostov in zmaga je ostala doma.

Mura : Gorica 1:0 (1:0)

Strelec za Muro: Rok Sirk