Dve izjemno pomembni zmagi so danes vknjižili naši kadeti in mladinci, ki so v Bakovcih gostili vrstnike Aluminija. Kadeti so po slabem prvem polčasu in zaostanku z 0:1 v drugem polčasu prikazali zelo dobro igro in tekmo obrnili v svojo korist. Za preobrat Mure sta zadela Nejc Benko in Aljoša Šipoš.

Še večjo dramo smo spremljali na tekmi mladinskih ekip. Črno-beli so odlično odigrali prvi polčas. Po nekaj priložnostih so po zaslugi Sebastjana Šlaka prešli v vodstvo in dobili prvi polčas z 1:0. Gostje se niso predali in v drugem polčasu so dolgo časa neuspešno oblegali vrata Mure. Vse do 71. minute so naši fantje uspešno odbijali napade gostov, potem pa je izid na 1:1 poravnal Jan Ziko Zajko. Vse je že kazalo, da se bo tekma končala z neodločenim izidom, ampak le dve minuti pred koncem tekme je odlično prosti strel z roba kazenskega prostora izvedel Sebastjan Šlak in žoga je končala v mreži za veliko veselje črno-belih.

Mura je tako vknjižila zelo pomembne točke v boju za obstanek v prvoligaški konkurenci.

U17 Mura : Aluminij 2:1 (0:1)

Strelca za Muro: Nejc Benko in Aljoša Šipoš.

U19 Mura : Aluminij 2:1 (1:0)

Strelec za Muro: Sebastjan Šlak 2x.