Črno-beli so danes v turški Antalyi  odigrali prvi pripravljalni obračun. Na odlično pripravljeni travnati površini so se naši fantje pomerili s srbsko Bačko Topolo. Vsaki ekipi je pripadel po en polčas. V prvem so bili nekoliko boljši Srbi, ki so povedli v 14. minuti, ko je žoga nekoliko presenetila Murinega vratarja Kristjana Matoševića in končala v golu. Prvi polčas se je končal z minimalnim vodstvom Bačke Topole. Muraši v prvem polčasu niso prikazali prave igre.

Precej boljši je bil drugi polčas, ko so si črno-beli ustvarili precej zelo lepih priložnosti. Do izenačenja na 1:1 je prišlo v 66. minuti, ko je z natančnim strelom po tleh zadel Luka Bobičanec. Kljub pobudi črno-belih zmagovitega zadetka ni bilo in končalo se je z neodločenim izidom 1:1.

Mura : Bačka Topola 1:1 (0:1)

Strelec za Muro: Luka Bobičanec

Za Muro so igrali: Matošević (vratar), Karničnik, Žiger, Kurbus, Pucko, Kozar, Lorbek, Kouter, Bobičanec, Šušnjara in Sirk.

V drugem polčasu so igrali še: Maruško, Vaš, Maroša in Šlak.