V gosteh igra nikakor ne steče. Črno-beli so se danes v Kranju pomerili z domačim Triglavom in zabeležili poraz s 3:0. Naši fantje so v začetku tekme prevzeli pobudo in nekajkrat nevarno zapretili. V 23. minuti pa velika napaka v obrambi Mure, ki ji je ušel Dickson Afoakwa, ki ga je v kazenskem prostoru nepravilno zaustavil Matko Obradović. Luka Majcen je enajstmetrovko brez težav realiziral in Triglav povedel v vodstvo z 1:0. Do konca polčasa se rezultat ni spremenil.

Tudi drugi polčas je minil v jalovi pobudi Mure in zadetkih domačinov. Muraši nikakor niso uspeli priti do prave priložnosti. Domačini pa so po zaslugi Žana Karničnika, ki je žogo v 65. minuti spravil v lastno mrežo podvojili vodstvo na 2:0. Tudi v nadaljevanju so se naši fantje trudili, ampak zadetka nikakor niso uspeli zabiti, je pa to uspelo gostiteljem, ki so še tretjič zadeli v 83. minuti, ko je z roba kazenskega prostora odlično nameril Tilen Mlakar. Muraši so le minuto kasneje zatresli tudi vratnico, to pa je bilo na žalost največ, kar so naši fantje uspeli sestaviti. Tekma se je končala z bolečim porazom s 3:0.

Triglav Kranj : Mura 3:0 (1:0)