PRVA LIGA TELEKOM SLOVENIJE

Remi po povratku

Mura je z Bravom remizirala s 3:3. Enkrat je zadel Fejsal Mulić, dvakrat Luka Bobičanec.

Članska ekipa

četrtek, 26. september 2019, 08.31

11. krog, PLTS
Športni park Šiška, 800 gledalcev

Bravo - Mura 3:3 (1:1)
Mulić 14', Bobičanec 63', 77'; Matko 38', Maruško 49'(AG), Agboyi 55'.

Mura: Obradović, Šturm (71' Karničnik), Karamarko, Maruško, Pucko, Brkić, Kouter, Bubnjar (60' Maroša), Bobičanec, Šušnjara (85' Horvat), Mulić.

Muraši so srečanje začeli odlično in povedli v 14. minuti, ko je Andrija Bubnjar podal v kazenski prostor do Fejsala Mulića, ki je z glavo ugnal Domna Grila. Kmalu po vodilnem zadetku se je Luka Šušnjara znašel v imenitni priložnosti za podvojitev vodstva, a je ob soočenju z vratarjem Brava meril mimo vrat. Nato so se prebudili domačini, ki so vse bolj pritiskali na vrata Mure. V 38. minuti so naposled izenačili, ko je Aljoša Matko po sprejemu žoge v kazenskem prostoru preigral Klemna Pucka in zabil žogo pod prečko vratarja Matka Obradovića.

V četrti minuti drugega polčasa so Ljubljančani povedli. Abdurahimi je preigraval in sprožil z roba kazenskega prostora, žoga je zadela še Matica Maruška in končala za hrbtom Obradovića. Šest minut pozneje je Bravo še povišal vodstvo. Ovbokha Agboyi je s silovitim strelom zadel desni zgornji kot vrat in Bravo povedel v vodstvo s 3:1. A črno-beli se niso predali. V priložnosti se je znašel Mulić, a preslabo zaključil, za tem pa se je na drugi strani z obrambama izkazal Obradović. V 63. minuti je Luka Bobičanec znižal na 3:2, ko je z glavo zadel po podaji Šušnjare z leve strani. Mura je krenila v napad in v 77. minuti izenačila. Še drugič na tekmi in že sedmič v sezoni je zadel Bobičanec. Mura bi lahko v zaključku tekme prišla še do zmage, a se je vratar Gril izkazal z obrambo po strelu Mulića.

Mura bo v soboto zvečer ob 20.15 na Fazaneriji gostila Domžale.