Izkupiček dneva za naše mlajše selekcije, ki nastopajo v državnih tekmovanji je ena zmaga in dva poraza. Kot prvi so na igrišče danes stopili fantje iz naše selekcije U15, ki so doma gostili Maribor. Črno-beli so se odlično upirali vijoličastim, v zadnjih 6. minutah tekme pa na žalost popustili in prejeli dva zadetka za končni poraz z 0:2.

Naši kadeti in mladinci so danes gostovali na Vranskem, kjer so se pomerili s Celjem. Kadeti so svoje delo opravili odlično in bili skozi celo tekmo boljši nasprotnik. Za zmago Mure z 1:3 so zadeli Rok Erniša, Nikola Vuksanović in en avtogol domačinov.

Slabše so se odrezali mladinci Mure, ki ne najdejo izhoda iz rezultatske krize. Tudi tokrat so črno-beli v zaključku tekme izpustili iz rok vsaj točko. Muraši so sicer dobili prvi polčas z 0:1. Zadel je Jaša Kerec. V zadnjih 23. minutah tekme pa dva zadetka v mreži Mure za preobrat Celja.

U15 Mura : Maribor 0:2 (0:0)

U17 Celje : Mura 1:3 (1:1)