Zmaga in poraz proti Bravu

Mladinci do zmage, kadeti vknjižili poraz.

Mladi

nedelja, 2. maj 2021, 20.33

Naši kadeti in mladinci so se danes odpravili v Ljubljano, kjer so proti Bravu odigrali tekmi 11. kroga v 1. SKL in 1. SML. Uspešnejša je bila mladinska zasedba, ki je tekmo dobila z 2:3. Za Muro sta že v prvem polčasu zadela Nik Kraner in Tio Cipot, ki je bil uspešen dvakrat. Domačini so v 89. minuti tekme izid znižali na 2:3, ampak vse tri točke so odšle v Prekmurje. Slabše so se odrezali naši kadeti, ki so tekmo izgubili z 2:0. Tekmo je že v 17. minuti prelomil kazenski strel, ki so ga domačini uspešno izvedli ter v nadaljevanju tekmo pripeljali do konca v svojo korist.

V naslednjem krogu bodo čarno-bejli 15. maja 2021 gostili Domžale.

U17 Bravo : Mura 2:0 (1:0)

U19 Bravo : Mura 2:3 (1:3)

Strelca za Muro: Nik Kraner in Tio Cipot 2x.