Odigran je bil 16. krog v 1. SŽNL.

ŽNK Mura Nona – ŽNK Ljubljana 5 : 1 (2 : 0)

Korošec 8. (11-m), 59 (11-m), Vasović 18., Kolbl 74., Hofman 90.

ŽNK Mura Nona: Iva Kocijan, Evelina Kos, Špela Rozmarič (od 66. Thalita Bomfim), Margita Vasović, Kaja Korošec, Špela Kolbl, Neli Hofman, Lucija Kos (od 84. Asja Cvetkovič), Josy Matos (od 45. Kaja Horvat), Živa Rakovec Karič (od 66. Ines Sok) in Tija Šoštarič Karič.

Murašice so prišle do novih treh točk v športnem parku Beltinci. Že v 8. minuti srečanja je iz enajstmetrovke zadela Kaja Korošec, v 18. minuti je vodstvo povišala Margita Vasović. Več od igre v nadaljevanju prvega polčasa so imele Murašice, vendar niso bile natančne pri zaključkih. V drugi polčas so bolje vstopile igralke ŽNK Ljubljana in v 47.minuti znižale izid na 2 : 1. V 59.minuti je Kaja Korošec še drugič uspešno izvedla enajstmetrovko. V 74. minuti je kapetanka Špela Kolbl zadela za 4:1, končni rezultat tekme pa je v 90. minuti postavila Neli Hofman.